Dnes je pondelok, 25.október 2021, meniny má: Aurel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Celeste Buckingham: Obrovský úspech v Amerike!

marec 14, 2016 - 13:46
Talentovanej speváčke Celeste Buckingham sa podaril nevídaný úspech v zahraničí. S pesničkou Crushin' My Fairytale prerazila do prestížneho rebríčka Bilboard Charts. Na odovzdávaní cien televíznej ankety pre ŽenskýWeb prezradila detaily.
Foto: 
Martin Rinčo

Na sobotňajšom odovzdávaní cien televíznej ankety nesmela chýbať ani nominovaná speváčka Celeste Buckingham so svojím priateľom Matejom Vávrom. Aj keď výhru v kategórii speváčka roka tentokrát nepremenila na víťazstvo, zablahoželala svojej kolegyni speváčke Kristíne: „Prajem to každému, pretože je to neskutočný pocit. Gratulujem jej!" 

V priamom prenose zaspievala pieseň Hello z jej nového albumu So Far So Good vo swingovej verzii. Okrem vydania už tretieho albumu sa jej podaril obrovský úspech v prestížnom hudobnom rebríčku Bilboard Charts. So songom Crushin' My Fairytale prerazila do TOP 50 v USA! „Zatiaľ čakáme, či ten song prejde ešte do TOP 40-tky a držím sa v napätí. Sama som len vďačná, že to tam vôbec je,"povedala úspešná Celeste. ŽenskýWeb jej drží palce!  

Viac sa dozviete v rozhovore: 

Celeste Buckingham: Obrovský úspech v zahraničí

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -