Dnes je sobota, 23.január 2021, meniny má: Miloš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Magistrát hľadá študentov pre trainee program

máj 31, 2016 - 07:26
Odborné pracoviská Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy v sekcii dopravy, sekcii územného plánovania či sekcii správy komunikácií, životného prostredia a stavebných činností plánujú prijať 13 študentov vysokých škôl v rámci trainee programu.
Foto: 
Trainee program vytvára pre študentov perspektívu trvalého zamestnania. Prví externí pracovníci boli prijatí 16.mája a budú asistovať na pripravovanom summite regiónov a miest. Summit, ktorý sa uskutoční v dňoch 8.-9. júla je jeden z najvýznamnejších otváracích podujatí v rámci predsedníctva SR v Rade EÚ. Celkovo začalo na magistráte brigádovať 17 študentov. 

 

Podľa primátora Iva Nesrovnala je cieľom programu prilákania mladých expertov na magistrát. Získanie praktických skúseností je pre študentov dôležité a toto je ideálna príležitosť. Trainee program umožní prácu na magistráte od júla do septembra. Na konci programu by jeden najšikovnejší študent z každého oddelenia mohol získať prácu aj na trvalý pracovný pomer.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi (životopisom, potvrdením o návšteve školy a motivačným listom a pod.) treba zaslať poštou najneskôr do 14. júna 2016 na oddelenie ľudských zdrojov Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Všetky podrobnejšie informácie sú uvedené v pracovných inzerátoch, ktoré sú zverejnené v sekcii Mesto a jeho správa na stránkach hlavného mesta: http://www.bratislava.sk/volne-pracovne-pozicie/ds-417.

- - Inzercia - -