Dnes je nedeľa, 17.január 2021, meniny má: Nataša
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

7 tipov ako efektívne zútulníte vašu izbu na internáte

september 08, 2016 - 15:39
Školský rok sa už rozbieha v plnom prúde a spolu s ním pre mnohých začínajú aj prípravy prechodného ubytovania. Či už je to internát, alebo privát je pomerne náročné vytvoriť si na týchto miestach pocit domova. Netreba však zúfať a kým ešte nie je učenia tak veľa, pustite sa do zútulnenia vašich internátnych izieb. Existuje už mnoho spôsobov ako efektívne a najmä útulne prerobiť miesta kde trávite svoje voľné chvíle počas školského roka.
Foto: 

Reťaz svetielok

Čo môže spraviť priestor viac utulným ako svetielka. Reťaž svetielok namiesto stropného svetla v kombinácii s fotkami alebo obrázkami vytvára náozaj veľmi príjemný dojem. Ak by ste chceli byť o trochu štýlovejší, zvoľte frabu svetielok , ktorá bude zodpovedať farbe doplnkov vo vašej izbe.

1_svetielka.jpg

Foto: 
pinerest.com

svetielka.jpg

Foto: 
pinerest.com

Vankúšový raj

Okrem pohodlia, ktoré vankúše vytvoria sú aj veľmi vhodným prvkom útulnosti. Použite rôzne farby či veľkosti, hlavne nech je ich veľa a už nebudete chcieť zo svojej postele ani na krok.

2.jpg

Foto: 
pinerest.com

len_tak.jpg

Foto: 
pinerest.com

Šatky

Pokiaľ má vaša stena nejaké nedostatky, zakryjete ich veľmi jednoducho. Existujú šatky, ktoré vyzerajú ako umelecké dielo. Nezabudnite ju však prežehliť. A pokojne ju môžete aj zarámovať.

satky3.jpg

Foto: 
pinerest.com

Koláž na stene

Nemusíte byť veľký fanúšik umenia nato aby ste zvládli spraviť na vašej stene takéto umelecké dielo. Pokiaľ máš v niečom záľubu a si zberateľ obrázkov, toto je najlepší spôsob zútulnenia tvojej izby.

kolaz4.jpg

Foto: 
pinerest.com

Výzdoba dverí

Privítajte vašich hostí takýmto milým spôsobom.

dvere.jpeg

Foto: 
pinerest.com

Farebné nástenky

V obchodoch nájdete mnoho cenovo dostupných násteniek rôznych tvarov. Konkrétne tieto vyzerajú veľmi sviežo a kreatívne!

nastenky3.jpeg

Foto: 
pinerest.com

nastenky.jpeg

Foto: 
pinerest.com

Originálne dekorácie

Nakoniec pár inšpirácii na trochu netradičné dekorácie, ktoré vašej peňaženke príliš neublížia.  

deko3.jpg

Foto: 
pinerest.com

dekoracie1.jpg

Foto: 
pinerest.com

decor.jpg

Foto: 
pinerest.com

- - Inzercia - -