Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Katka Štumpfová: Tanec stále milujem, no nebránim sa založiť si rodinu

október 11, 2016 - 13:42
Tanečníčka KATKA ŠTUMPFOVÁ sa teší z veľkého záujmu o tanec. Aktuálne tancuje menej, no z pracovného tempa nepoľavuje a nebráni sa ani založiť si rodinu. Aké sú jej ďalšie plány?
Foto: 

Tancu sa venujete dlhé roky, je to stále vaša priorita číslo jeden?

Môj pracovný deň v tomto období delím medzi tanečnú školu a firmu, ktorú vlastním s Ivankou Surovcovou. V tanečnej škole pod mojím vedením učí tím špičkových diplomovaných lektorov, a preto mi ostáva čas vymýšľať nové projekty. Tanec milujem, ale som rada, že v posledných rokoch som si trochu rozšírila obzory.

Prednedávnom ste so svojou kamarátkou Ivanou Surovcovou rozbehli podnikanie s doplnkami, chystáte sa spoločne prekvapiť ešte niečím?

S Ivankou sme kolegyne už rok a pol a pracuje sa nám spolu super. Naša firma sa vcelku dobre rozbehla a stále premýšľame nad tým, ako naše podnikanie rozšíriť. Táto práca ma neskutočne baví. Na druhej strane, na tanec v žiadnom prípade nezabúdam. V rámci svojej tanečnej školy som vymyslela projekt tanečnej skupiny DanceCool Crew, v ktorej tancujú špičkoví profesionálni tanečníci. Myslím, že ja ako tanečníčka som už dosiahla maximum, preto chcem dať šancu ukázať sa aj iným skvelým talentom. 

img_5901.jpg

Foto: 
Michal Petrík

Hovorí sa, že vek je len číslo, a máme taký vek, na aký sa cítime. Na aký vek sa momentálne cítite vy?

Cítim sa skvelo, uvedomele a múdrejšie, ako keď som mala dvadsať. Vek by som nemenila, jediné, za čím mi je niekedy smutno, je zrýchlený metabolizmus a pleť dvadsiatničky.

Máte tridsať, ste vo veku, v ktorom my ženy už rozmýšľame nad rodinou. Máte už aj vy takéto myšlienky, alebo zatiaľ biologické hodiny netikajú?

S priateľom sme už spolu dosť dlho, preto ak k nám pribudne malý človiečik, budeme sa tomu tešiť. 

Celý rozhovor si môžete prečítať v aktuálnom vydaní Slovenky

- - Inzercia - -