Dnes je štvrtok, 28.január 2021, meniny má: Alfonz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Električky sa od pondelka vrátia na Mostovú a Jesenského

október 12, 2016 - 15:09
Dôvodom je ukončenie podujatí v rámci slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie (SK PRES) v Redute
Foto: 

V Bratislave od pondelka 17. októbra obnovia premávku električiek na Mostovej a Jesenského ulici. Ako ďalej agentúru informovala hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová, dôvodom je ukončenie podujatí v rámci slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie (SK PRES) v Redute, sídle Slovenskej filharmónie.

Na linke číslo 4 v smere do Dúbravky bude obnovená premávka v centre mesta zo Špitálskej ul. cez Jesenského, Mostovú, Námestie Ľ. Štúra a Rázusovo nábrežie. Na trase linky číslo 6 z Karlovej Vsi a do Karlovky pôjdu električky po uliciach Karloveská, Botanická, Nábr. arm. gen. L. Svobodu, Rázusovo nábr., Vajanského nábr., Šafárikovo nám., Štúrova, Jesenského, Mostová, Nám. Ľ. Štúra, Rázusovo nábr., Nábr. arm. gen. L. Svobodu, Botanická, Karloveská. Obnovenie premávky cez Mostovú a Jesenského sa týka aj električiek číslo 8, ktoré pôjdu po okružnej trase: Ružinov, Ružinovská, Záhradnícka, Miletičova, Trnavské mýto, Krížna, Vazovova, Blumentál, Radlinského, Obchodná, Námestie SNP, Jesenského, Mostová, Nám. Ľ. Štúra, Vajanského nábr., Šafárikovo nám., Štúrova, Námestie SNP, Obchodná, Radlinského, Blumentál, Vazovova, Krížna, Trnavské mýto, Miletičova, Záhradnícka, Ružinovská, Ružinov. 

Vodiči na linkách číslo 28, 70 obojsmerne a linky číslo 50 smer OD Slimák nezastavia na zastávkach "Nám. Ľ. Štúra" na Rázusovom nábreží pri SNG, resp. Vajanského nábreží pri parčíku.

- - Inzercia - -