Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Petržalská plaváreň láka stále viac návštevníkov

február 21, 2017 - 18:57
Od septembra minulého roku, kedy plaváreň privítala svojho prvého návštevníka, si už stihla nájsť svojich pravidelných fanúšikov.
Foto: 
SITA/ilustračné foto

Počas februára sme zaznamenali denný rekord v návštevnosti, presne 1016 plávajúcich počas jedného dňa. „Zvýšený záujem očakávame počas jarných prázdnin, kedy prvých 100 detí bude mať vstup na 90 minút zadarmo každý deň od pondelka do piatka“, dodáva starosta Vladimír Bajan. Medzi pravidelných návštevníkov patria aj celebrity, známi moderátori, športovci, členovia známeho folklórneho súboru ale napríklad aj 83 ročná pani, ktorá pravidelne navštevuje saunu.

Stáva sa, že zákazníci si niečo zabudnú. Počas ostrej prevádzky personál plavárne nazhromaždil už 5 plných vriec vecí od výmyslu sveta, ktoré čakajú či sa k nim niekto prihlási. „Najčastejšie sú to plavky a uteráky, ale našli sme aj hodnotné pánske hodinky či zimné topánky. Dokonca si niekto pred budovou zabudol funkčný bicykel“, prezradila manažérka plavárne Edita Širillová. Tieto veci si plaváreň ponechá jeden rok, ak sa k nim nikto neprihlási tak ich venuje na charitatívne účely.

Zdroj:petrzalka.sk 

- - Inzercia - -