Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

11. ročník letnej sezóny Magio pláže sa ponesie v znamení kultúry a oddychu

jún 17, 2017 - 10:07
Po vydarenom športovom roku sa Magio pláž opäť premení na letné centrum kultúry a oddychu. Pod skratkou PKO - pláž kultúry a oddychu prináša pre všetkých návštevníkov takmer 20 koncertov. Na úplne novom koncertnom pódiu odznejú rôzne hudobné žánre v rámci 12 Samsung koncertov a tiež mixy od slovenských dídžejov počas 4 koncertov s Deezerom. Z najznámejších interpretov sa na Magio pláži predstavia Korben Dallas, skupina Ocean, DJ Vec, Hafner, Puding pani Elvisovej, Chris Ellys a ďalší.
Foto: 
Ramon Leško

Opäť nebude chýbať ani šport

Možnosti pre aktívnych športovcov sú na Magio pláži už tradične veľmi široké – k dispozícii sú dve ihriská na plážový volejbal a jedno na plážový futbal, na ktorých sa budete cítiť ako vo svetovej lige, a to aj vďaka špeciálnemu kremičitému piesku bielej farby, ktorý bol privezený až z Českej republiky. Piesok sa používa aj na ihriskách Svetovej beachvolejbalovej série a teraz si ho môžete užiť aj vy. Zahrať si môžete aj iné športy, napríklad stolný tenis, bedminton, petang. Ihriská sú pre návštevníkov dostupné bezplatne po rezervácii. Súčasťou pláže je aj požičovňa športového náradia.

Inteligentná domácnosť naživo

Telekom nedávno predstavil revolučnú novinku – inteligentnú domácnosť s názvom SmartHome, ktorá nebude chýbať na tohtoročnej Magio pláži. Návštevníci si ju budú môcť vyskúšať v rámci vynoveného Tech Lounge.

Zdravé jedlo a skvelá postava

So športovaním sa spája aj zdravý životný štýl. Naďalej ho podporujeme aj na Magio pláži. Pre všetkých športovcov je pripravený Fresh bar, v ktorom nájdete  zdravé jedlá a osviežujúce nápoje. 

Nadmerný príjem kalórií môžete vybehať s komunitou Adidas Runner Bratislava. Každú stredu si spolu s ich špičkovými bežeckými trénermi môžete zlepšovať svoju kondíciu. Ak máte radšej skupinové cvičenia, pridajte sa k nášmu novému partnerovi Golem club.

Bohatý sprievodný program

Počas 11. ročníka  letnej sezóny Magio pláže budú v rámci kultúrnych aktivít pripravené besedy so slovenskými autormi. Pláž kultúry a oddychu myslí tradične aj na najmenších návštevníkov, a preto im prináša niekoľko interaktívnych čítaní s bábkohercami. Napríklad Čarodejník Čaroslov a Zlatá priadka.

Bažant Kinematograf sa stal neodmysliteľnou súčasťou Magio pláže, a preto nebude chýbať ani túto sezónu. Pre návštevníkov letného kina je pripravený päťtýždňový maratón skvelých filmových večerov. Pestrá filmová ponuka vrátane premiér čaká návštevníkov od 17. júla do 20. augusta.  

A keďže kultúra to je nie je iba hudba, film a divadlo, záujemcovia o umenie si budú môcť pozrieť unikátnu výstavu Luboša Fellnera, zakladateľa cestovnej kancelárie BUBO, s názvom 100 krajín 100 zážitkov. Veľkoformátové fotografie vás duchom prenesú na rôzne exotické miesta.

Okrem kultúrneho vyžitia realizuje partner DM Drogerie tri dni plné cvičenia, zdravej stravy, skrášľovania a detských zábavných aktivít. Obsahom týchto akcií bude ŠPORT zóna, FOOD zóna, KIDS zóna a BEUATY zóna. 

Pláž bude otvorená od 16. júna do 3. septembra 2017, presne 80 dní. Všetky aktivity vrátane športovísk, koncertov a letného kina sú ako po minulé roky pre všetkých bezplatné.


PLÁNOVANÉ KONCERTY - MAGIO PLÁŽ 2017


18.6. Deezer - Koncert DJ VEC, Hafner a Beyuz

22.6. Samsung hudba bez hranic - koncert Genius Locci, ZOO&Aquarium

24.6. Urban Art Fest – DJ Hajtkovic, DJ Kinet, Funkadelic brothers – DJ Koki, Matthew Sax

29.6. Samsung - koncert - Talkshow + Funkadelic Brothers + Tolstoys

  6.7. Samsung koncert - Inotaj + Matej Vavra Band

13.7. Samsung - koncert, kapely BULP + Fallgrapp

14.7. Deezer - koncert Puding Pani Elvisovej

20.7. Samsung koncert -  From Our Hands + Lavagance

27.7. Samsung koncert - the Ills + King Shaolin

28.7. Koncert - Korben Dallas  

  3.8. Samsung - koncert Stroon + Autumnist

10.8. Samsung - koncert La3no Cubano + Medial Banana

17.8. Samsung - Fresh Out Of The Bus + Purist

23.8. Deezer - koncert Tomáš Sloboda (unplugged) a Talkshow

24.8. Samsung - koncert Dornkappel + Marek Rakovický

30.8. Deezer - koncert: Chris Ellys + Walter Schnitzelson

31.8. Samsung - Koncert PETER MUK BAND + OCEAN

- - Inzercia - -