Dnes je štvrtok, 21.január 2021, meniny má: Vincent
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andrej a Monika Babišovci si povedali svoje áno!

júl 31, 2017 - 10:07
Počas dvadsiatich troch rokov spolužitia toho veľa preskákali, vychovávajú spolu dve deti, no magické „áno“ odznelo až uplynulý víkend. Najbohatší Slovák, bývalý český minister financií Andrej Babiš (62), si konečne vzal svoju Moniku (43) za manželku.
Foto: 
Petra Ficová

Monika sa chcela vydávať ešte na začiatku nášho vzťahu, no ja som bol proti. Nechcel som, aby vyznela ako zlatokopka. Neskôr som sa chcel ženiť ja, ale Monika ma odmietla. Asi sa na mňa hnevala,“ vysvetlil ženích so smiechom dôvod „neskorej“ svadby. Novomanželia si užili svoj veľký deň v prítomnosti dvesto svadobných hostí. Romantický obrad, galavečera i pompézna oslava prebehla v prostredí Čápího hnízda, ktoré sa nachádza kúsok za Prahou. Samotný sobáš novomanželia absolvovali pod altánkom na ostrovčeku uprostred rybníka. Zatiaľ čo najsledovanejší ženích si svadbu užíval s neskrývanou spokojnosťou a úprimným úsmevom, nevesta Monika priznala, že mala trému a do poslednej chvíle sa bála, aby sa nič nepokazilo. „Nakoniec všetko dobre dopadlo, dokonca mi pri obrade vypadla i slzička,“ priznala dojatá Monika. Ženích bezprostredne po svadbe všetkých ubezpečil, že ich zväzok vydrží celý život. Najväčšiu radosť z právoplatného zväzku však mali deti novomanželov, syn Frederik a dcéra Vivien, ktorá len deň pred svadbou oslávila svoje sedemnáste narodeniny.

Diamanty na obrúčke

Nevesta si na svadbu obliekla rafinované šaty v snehobielej farbe. Tie spoločne so závojom pochádzajú z dielne istej zahraničnej návrhárky, ktorú si Monika vybrala sama na internete. Novomanželia na obrúčkach nešetrili. Kým Monikinu zdobia aj diamanty, český podnikateľ a politik zvolil jednoduchú obrúčku bez aplikácií. Avšak obe obrúčky na vnútornej strane zdobia iniciály prominentného páru a dátum ich dlhoočakávanej svadby.

Zaujímavosti o svadbe

Andreja Babiša priviedla pred oltár dcéra Vivien, Moniku Babišovú syn Frederik.

Obrad bol nezvyčajne krátky, prebehol za desať minút.

Novomanželia namiesto holubíc vypustili dva bociany.

Andrej Babiš s Monikou nepodpísali predmanželskú zmluvu.

Hostí zabával Michal David.

Novomanželia prezradili, že by radi šli na svadobnú cestu na Bora Bora.

- - Inzercia - -