Dnes je nedeľa, 27.september 2020, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Toto nikto nečakal! Kukura sa na móle odviazal a obnažil svoju hruď

október 12, 2018 - 15:03
Počas Česko-Slovenského večera v Prahe sa v rámci prehliadkovej časti na móle exkluzívne predviedol aj charizmatický elegán Juraj Kukura spoločne so svojim synom Filipom. Ten kvôli tejto udalosti priletel až z Oxfordu!

Vyvrcholením Československého večera v Prahe bola prehliadka Bratislavských módnych dní vďaka sa na jednom móle stretli slovenskí aj českí návrhári. Spomedzi nich sa predstavila aj značka Nicollas Berenique, ktorej návrhári si pre prítomných hostí pripravili veľké prekvapenie. Na záver prehliadky totiž na mólo vystúpil herec Juraj Kukura a ukázal, že ako sedemdesiatnik je stále v neskutočnej forme, pričom predviedol skvelú šou spojenú s humorom jemu vlastným. Na móle totiž ukázal svoju hruď! :-)

imgl2849.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

Po jeho boku sa objavil aj jeho syn Filip, ktorý kvôli prehliadke priletel až z Oxfordu, kde v dopoludňajších hodinách ešte prednášal na univerzite.

kukura_syn.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

 ,,Na prehliadku sme pripravili kolekciu jeseň/zima, ktorú sme predstavili už aj v Bratislave. Nadviazali sme ňou na blížiacu sa plesovú sezónu a odprezentovali aktuálne modely smokingov, široké klopy, úzke, ale aj zvonové nohavice. Páni si tak môžu vybrať, ktorý typ im najviac vyhovuje," prezradila Nikoleta Kosťuová, návrhárka značky Nicollas Berenique. Doplnil ju aj jej návrhársky partner Patrik Badoó, ktorý prezradil, čo je v pánskej móde trendy. ,,Veľmi trendy sú vesty, ktorých sa páni nemusia báť, práve naopak. Sú výborným doplnkom, vďaka ktorému si oživiť skvelý šatník. Vesta je vhodná aj k smokingu, čo sme mohli vidieť aj na pánovi Kukurovi a jeho synovi," uzavrel.

- - Inzercia - -