Dnes je sobota, 24.október 2020, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Plese v opere odprezentovali svoju tvorbu slovenskí módni návrhári

január 14, 2019 - 00:20
Ani v tomto roku nechýbali medzi hosťami dobročinného plesu poprední slovenskí módni návrhári. Tí sa postarali o nádherné plesové róby pre svoje partnerky alebo svoje jedinečné plesové kúsky predviedli na sebe. A bolo čo obdivovať!

19. ročník dobročinného Plesu v opere privítal aj známe mená slovenskej módnej scény. Jedno z najprestížnejších charitatívnych podujatí si v tomto roku nenechal ujsť Boris Hanečka, ktorý opäť pripravil šaty pre svoju plesovú partnerku Luciu Hablovičovú či Marcel Holubec. Ten okrem svojej partnerky pripravil prekrásnu róbu i pre moderátorku večera, herečku Luciu Hurajovú.

„Je prijemné, keď môžem talent zúročiť takýmto spôsobom. Teší ma, že to nie je iba o samotných šatách ale aj o hlbšej dobročinnej myšlienke, s ktorou je Ples v opere spätý,“ prezradil Marcel Holubec. Prípravu šiat po celý čas konzultoval aj s ich nositeľkou. „S Marcelom sme sa vzácne na všetkom zhodli, a táto harmónia sa premietla aj do samotnej prípravy šiat. Tie majú ambíciu zhmotniť tohtoročnú tému Plesu v opere. Ňou je rapsódia šťastia,“ opísala spoluprácu s tvorcom róby moderátorka dobročinného podujatia Lucia Hurajová.

Svoje plesové modely predviedli i módne návrhárky Renáta Kliská a Michaela Ľuptáková. Nováčikom z módnej scény bola tento rok na plese originálna Lenka Sršňová, známa extravagantnými farebnými modelmi. Dobročinný Ples v opere tak opäť udáva módne trendy začínajúcej plesovej sezóny.

lucia_hablovicova_a_boris_hanecka.jpg

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

michaela_luptakova.jpeg

Michaela Ľuptáková

lenka_srsnova.jpeg

Lenka Sršňová

- - Inzercia - -