Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hera odovzdala šek Nadácii Kvapka nádeje

máj 22, 2019 - 15:00
Značka Hera odovzdala Nadácii Kvapka nádeje výťažok z kampane „O Kvapku väčšia radosť z vianočného pečenia“. Šek na sumu 15,264 eur, určený na podporu liečby onkologicky chorých detských pacientov, prebrala zakladateľka nadácie Vendula Pizingerová a správca nadácie Štefan Bernát.
Foto: 

Tradičný výrobca rastlinného tuku na pečenie Hera pripravil za cieľom podpory aktivít  Nadácie Kvapka Nádeje dobročinnú vianočnú kampaň "O Kvapku väčšia radosť z pečenia“. Výslednú sumu 15,264 euro značka poskladala spoločne so svojimi spotrebiteľmi. Tí v čase od 1. novembra 2018 do konca decembra 2018 prispeli nákupom akejkoľvek Hery jedným percentom z jej ceny na podporu  Nadácie Kvapka nádeje.

Najsilnejšie obdobie

„Mesiace november a december sme zvolili zámerne. Tie sú  totiž pre značku Hera najsilnejším obdobím predaja v roku a obdobie Vianoc by malo byť o konaní dobrých skutkov, “ vysvetľuje načasovanie kampane Ivona Jeníčková, brand manažerka značky Hera. Celková suma získaná v rámci kampane "O Kvapku väčšia radosť z pečenia" predstavuje 15,264 eur.

„Sme vďační, že Hera a jej klienti podporili našu snahu dať nádej a reálnu šancu na vyliečenie chorým deťom na Slovensku. Venovanú sumu využijeme na podporu liečby onkologicky chorých detských pacientov, “ uviedol správca nadácie Štefan Bernát. Odovzdanie šeku zavŕšilo dobročinný projekt spojený s vianočným pečením a atmosférou Vianoc. V rámci kampane vznikol i reklamný spot značky Hera, v ktorom pri typickej znelke účinkovala Vendula Pizingerová spolu s rodinou Šrubařových, ktorých syn úspešne vybojoval svoj zápas s onkologickým ochorením.

- - Inzercia - -