Dnes je piatok, 30.október 2020, meniny má: Šimon, Simona
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Boli sme pri tom: Slávnostná večera SOŠ Na Pántoch

jún 23, 2019 - 10:50
Slávnostnou večerou pri príležitosti praktickej časti ZS2019 žiaci triedy III. P ukončili štúdium v učebnom odbore kuchár.

Na úvod by sme radi vyzdvihla krásne slová, ktorými pani riaditeľka školy Ing. Mária Katreniaková odprevadila svojich študentov na neľahkú cestu životom: "Vážené dámy, páni, milí študenti. Ja vám všetkým prajem, aby vás na ceste životom slnko bozkávalo na čelo, aby ste boli múdri. Ja vám prajem, aby vás na ceste životom slnko bozkávalo na srdce, aby ste boli dobrosrdeční. Ja vám prajem, aby vás na ceste životom slnko bozkávalo na ústa, aby ste boli výreční. Ja vám prajem, aby vás na ceste životom slnko bozkávalo striedavo na čelo, srdce i ústa, aby ste na ceste životom boli múdri, dobrosrdeční a výreční."

Študenti na slávnostnú večeru pripravili zaujímavé menu - Jarný špíz, slepačí vývar s rezancami a mäsom, bryndzové pirohy so slaninkou a jahňací hrebienok s grilovanou zeleninou. Samozrejmosťou bol aj dezert, tentoraz to bola torta nazvaná po ulici na ktorej škola sídli - Pánty.

ram_9875.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Súčasťou slávnostného večera bol aj bohatý kultúrny program, v ktorom nechýbalo ani vystúpenie folklórneho súboru.

ram_9822.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -