Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kúpalisko Ekoiuventa na Búdkovej ceste je ešte stále zatvorené

júl 01, 2019 - 18:02
Napriek avizovanému zahájeniu letnej sezóny na staromestskom kúpalisku známom ako Mičurin, ostalo kúpalisko aj dnes zatvorené.
Foto: 
pixabay.com

Minulý týždeň Ekoiuventa informovala, že kúpalisko otvorí svoje brány v prvý júlový deň. Nestalo sa tak. Na oficiálnej facebookovej stránke sa dnes ráno objavila informácia, že z technických príčin bude kúpalisko až do odvolania zatvorené.

Ukázalo sa, že problémy spôsobila hygiena, odborné testy preukázali zníženú kvalitu vody v bazéne, "Slovenský inštitút mládeže dňa 1. júla 2019, napriek vyvinutému úsiliu, nespustil plánovanú letnú prevádzku kúpaliska EKOIUVENTA alias MIČURIN na Búdkovej 2 v Bratislave, nakoľko odborné testy preukázali zníženú kvalitu vody v bazéne. IUVENTA v spolupráci s renomovanými firmami momentálne vodu filtruje a čistí. Vzhľadom na to, že nám záleží na zdraví našich zákazníkov, ktorým chceme poskytnúť čo najlepšie a najkvalitnejšie služby, pristúpili sme k uvedenému opatreniu. Vzniknutá situácia nás mrzí a našim návštevníkom sa ospravedlňujeme. Kúpalisko otvoríme okamžite po doručení kladného vyjadrenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva týkajúceho sa kvality vody."

- - Inzercia - -