Dnes je utorok, 24.november 2020, meniny má: Emília
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

To najlepšie z tohtoročného KVIFF podľa Zariny Šimkovič

júl 08, 2019 - 19:54
Karlové Vary okrem filmového zážitku ponúkajú aj explóziu módnych kreácií v podaní známych žien. Tieto dámy ma jednoznačne očarili.

Aňa Geislerová

Pre mňa osobne módna ikona, čo sa týka českých herečiek. Charizmatická, vždy perfektne nastylovaná. S jej outfitov na českom KVIFF vyberám tieto dva, aj keď ostané tiež stáli za to. Farba aj materiál prvých šiat krásne podtrhujú čaro jej osobnosti. Druhé šaty sú zaujímavé svojim minimalistickým strihom, elegantný look mám vo všeobecnosti veľmi rada.

collagekviff.jpg

To najlepšie z tohtoročného KVIFF podľa Zariny Šimkovič
Foto: 
Profimedia.cz

Mária Reháková

Riaditeľka STAR production a zakladateľka Bratislavských módnych dní je dáma v pravom slova zmysle. Na tejto prestížnej udalosti sa objavila v nádhernej bielej róbe od Jany Pištejovej. Róba je minimalistického strihu so zaujímavým detailom v podobe padnutných pliec a pôsobí skutočne grandiózne.

Julianne Moore

Svetová hviezda zvolila strihovo trochu menej náročný model, no žltá farba krásne sedí jej vlasom a farbe pleti. Na červenom koberci jednoznačne žiarila. Jemné volániky na šatách navyše pôsobia veľmi romanticky a žensky.

zar7c515d_frh_8545.jpg

To najlepšie z tohtoročného KVIFF podľa Zariny Šimkovič
Foto: 
Profimedia.cz

Andrea Verešová

Diva ako sa patrí. Andrea má krásnu postavu a jemné splývavé saténové šaty aké zvolila, si jednoznačne môže dovoliť. Žiarivá červená farba šiat je skutočne hypnotizujúca a hodná takejto špeciálnej príležitosti.

Zuzana Stivínová

Herečka zvolila róbu z dielne Vivienne Westwood v odtieni bordovej, ktorá sa perfektne dopĺňa s farbou jej pleti a vlasov. Strih šiat takéhoto typu dokáže vytvoriť krásnu ženskú postavu, na prvý pohľad pôsobia decentne, no rafinovane odkrývajú to, čo treba.

Daniela Peštová

Daniela Peštová je jedna z najkrajších žien českého a slovenského šou biznisu. Neviem či som ju niekedy videla v outfite, ktorý by nebol dobrý. Má výborný vkus a vie čo jej pristane. Aj biele čipkové šaty, ktoré zvolila na túto udalosť pôsobia veľmi luxusným dojmom. Perfektne doladené jemnou kabelkou v strieborno-zlatej farbe a celkovou vizážou, za mňa jednoznačná top-ka.  

Prajem vám krásny zvyšok týždňa,

- - Inzercia - -