Dnes je sobota, 08.august 2020, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prasklo veľké tajomstvo! Známy donjuan má mladšieho brata

júl 11, 2019 - 11:30
Javier Sánchez tvrdí, že María Edite Santos ho porodila v roku 1975, a to presne deväť mesiacov od momentu, ako sa na párty stretla s Iglesiasom.

Španielsky súd rozhodol, že existuje dostatok dôkazov, ktoré potvrdzujú, že 43-ročný muž je biologickým synom speváka Julia Iglesiasa. Ten však odmietol poskytnúť vzorku DNA. Súd v správe uviedol, že aj tento fakt svedčí o tom, že 75-ročný interpret je otcom Javiera Sáncheza. V stredajšom rozsudku vyhlásili, že spevák a matka menovaného muža boli v čase jeho splodenia "v kontakte a vo vzťahu". Sánchez tvrdí, že María Edite Santos ho porodila v roku 1975, a to presne deväť mesiacov od vtedy, ako sa na párty stretla s Iglesiasom. Jeho právny zástupca potvrdil, že sa proti rozhodnutiu súdu odvolajú.

Julio Iglesias sa v mladosti najprv zameriaval na kariéru futbalistu a bol brankárom španielskeho futbalového klubu Real Madrid Castilla. Ťažká autonehoda v roku 1963 jeho plány zmarila. Ctižiadostivý mladík si zranenie nôh kompenzoval obratnosťou rúk a už v nemocnici sa začal učiť hrať na gitare. Ako spevák sa po prvý raz presadil v roku 1968 na podujatí Festival Internacional de la Canción de Benidorm v Madride.

Iglesias má doteraz na konte približne 80 albumov, skladby nahraté v 14 jazykoch a množstvo cien vrátane Grammy. V rodnom Španielsku získal napríklad Medailu za zásluhy v umení (Medalla de Oro al mérito en las Bellas Artes). Od roku 1985 má spevák svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. Jeho synom je aj slávny spevák Enrique Iglesias.

Enrique Iglesias a jeho letný hit Bailando:

Enrique Iglesias - Bailando (English Version) ft. Sean Paul, Descemer Bueno, Gente De Zona

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -