Dnes je nedeľa, 27.september 2020, meniny má: Cyprián
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Po dlhšej pauze prichádza na scénu Avril Lavigne. Ako sa vám páči jej novinka?

júl 17, 2019 - 16:00
Kanadsko-francúzska speváčka Avril Lavigne zverejnila videoklip k piesni I Fell in Love with the Devil. O réžiu sa postaral Elliott Lester.

Interpretka sa v novinke predstavila ako šoférka pohrebného auta, v červených šatách s veľkolepou vlečkou si zahrala na klavíri uprostred náhrobných kameňov v tmavom lese, kde takisto stretla záhadného muža, od ktorého napokon ujde. O réžiu videa sa postaral Elliott Lester.

Autorkou sklady je 34-ročná hudobníčka, ktorá na službe Instagram prezradila, že text sa zameriava na "toxický vzťah". Pieseň sa nachádza na jej albume Head Above Water, ktorý vyšiel tento rok vo februári a obsahuje aj ďalšie single ako Head Above Water, Tell Me It's Over a Dumb Blonde.

Avril Lavigne v roku 2002 vydala debutový album Let Go. Pochádzajú z neho hity ako Complicated, Sk8er Boi, I'm With You či Losing Grip. Nasledovali albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011), Avril Lavigne (2013) a menovaný Head Above Water (2019). Na konte má napríklad osem nominácií na prestížne ceny Grammy. Objavila sa vo filmoch Fast Food Nation (2006) či Osobná spravodlivosť (2007).

Tu už je avizovaná novinka:

Avril Lavigne - I Fell In Love With The Devil (Official Video)

- - Inzercia - -