Dnes je štvrtok, 29.október 2020, meniny má: Klára
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

|DOPLNENÉ| Autobusové linky 29, 50, 70 a N33 zastavujú už aj na Námestí Ľudovíta Štúra

júl 25, 2019 - 16:51
Autobusové linky 29, 50, 70 a nočný spoj N33 zastavujú už aj na Námestí Ľudovíta Štúra v Bratislave.

 "Nové vedenie DPB má veľký záujem postupnými krokmi zlepšovať dopravu v Bratislave. Častokrát aj takto finančne nenáročné riešenia môžu urobiť veľkú službu v prospech cestujúcich. Radi by sme poznali názory našich zákazníkov a dali im možnosť vyjadriť sa k zmenám, ktoré sa ich týkajú. Dnes sme preto sprístupnili našu stránku na Facebooku, kde nám môžu posielať akékoľvek tipy na zlepšenie sa. Ak budú realizovateľné, radi ich zavedieme do reality."

Martin Žarnovický, koordinátor PR a marketingu Dopravného podniku Bratislava

Na zastávke na Námestí Ľudovíta Štúra, ktoré sa nachádza v blízkosti Reduty a Hviezdoslavovho námestia, zastavia autobusy len na znamenie, aby bola zabezpečená plynulosť dopravy. Nové vedenie bratislavského dopravného podniku na čele s Martinom Rybanským, ktorého zvolili na základe nových pravidiel výberu šéfov mestských podnikov, chce i naďalej pokračovať v podobných zmenách, ktoré majú výrazne zlepšiť bratislavskú MHD.

Momentálna rekonštrukcia cesty na nájazde na most SNP pri Auparku v Petržalke takisto ovplyvnila ďalšie autobusové linky MHD. Linky číslo 50, smer OD Slimák, 92, smer Devínska Nová Ves, a nočná linka N80, smer Hlavná stanica, premávajú odklonom, preto je potrebné rátať s drobným meškaním. „Museli sme dočasne odkloniť vybrané autobusové linky na alternatívne trasy. Snažili sme sa to urobiť tak, aby obslúžili všetky svoje zastávky,“ uviedol DPB.

Výluka pri Auparku by sa mala skončiť už tento víkend.

- - Inzercia - -