Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veľké zmierenie? Liam Gallagher plánuje urobiť ústretový krok

september 18, 2019 - 10:00
Anglický spevák Liam Gallagher plánuje pozvať na svoju svadbu s Debbie Gwyther aj brata Noela Gallaghera, s ktorým nemá práve najlepší vzťah.

Štyridsaťšesťročný interpret to prezradil v rozhovore pre noviny Sunday Mirror s tým, že pozve aj svoju švagrinú Saru MacDonald. "Moja mama mi povedala, že by som ho mal pozvať. A ja to aj spravím. Neprídu, no nikdy neviete," povedal.

Gallagher a Gwyther sa plánujú zosobášiť na budúci rok v lete v Taliansku, kde sa tento rok v auguste zasnúbili. Pozvať chcú približne 150 priateľov a rodinných príslušníkov. Spevák už bol dva razy ženatý. V minulosti boli jeho manželkami Nicole Appleton a Patsy Kensit.

Hádky na dennom poriadku

Liam Gallagher sa preslávil ako spevák kapely Oasis, s ktorou vydal albumy Definitely Maybe (1994), (What's The Story) Morning Glory? (1995), Be Here Now (1997), Standing On The Shoulder Of Giants (2000), Heathen Chemistry (2002), Don't Believe The Truth (2005) a Dig Out Your Soul (2008). Činnosť skupiny však už od začiatku sprevádzali ostré a otvorené spory medzi ním a jeho starším bratom Noelom, ktoré napokon v auguste 2009 viedli k jej rozpadu.

Noel následne založil kapelu Noel Gallagher's High Flying Birds. Liam s ostatnými členmi Oasis zas skupinu Beady Eye, ktorá stihla uviesť na trh dve štúdiovky - Different Gear, Still Speeding (2011) a BE (2013), no v októbri 2014 ukončila činnosť. Liam v októbri 2017 ponúkol debutovú sólovku As You Were, s ktorou dobyl UK Chart.

Kapela Oasis a ich veľký hit "Don´t Look Back In Anger":

Oasis - Don't Look Back In Anger (Official Video)

- - Inzercia - -