Dnes je nedeľa, 17.január 2021, meniny má: Nataša
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Jedna odpoveď a Motorola one action je tvoja!

október 24, 2019 - 23:57
Motorola one action je jednoznačne jednotkou v zachytení akcie! V ideálnych aj menej ideálnych podmienkach na fotenie bez problémov zachytíte, čo chcete, vždy čisto a ostro. A môže byť vaša!
Foto: 

Motorola one action prichádza s full HD+ displejom s atypickým pomerom strán 21:9. Jeho štíhle a predĺžené telo možno bude na prvý pohľad pôsobiť exoticky, ale uvidíte, že do dlane zapadne, akoby tam patrilo odjakživa. Navyše, ide o rozmery, ktoré kráčajú s trendom doby. Vedeli ste, že až dve tretiny originálnych filmov z produkcie Netflixu sú snímané práve vo formáte 21:9? Znamená to, že ako divák si užijete filmovú a seriálovú zábavu v mobile ešte plnohodnotnejšie, bez rušivých čiernych pásov. Stačí stlačiť play a v momente sa ponoríte do svojich obľúbených fiktívnych svetov, trebárs aj v čakárni u lekára.

motorolaone action -four times the view

Nasnímajte s motorola one action celú scénu v ultra-širokouhlom videu na šírku bez ohľadu na spôsob, akým telefón držíte. Potom si celý príbeh pozrite na úchvatnom FHD+ displeji CinemaVision (21:9). AI kamera navyše pomáha nasnímať ten najlepší záber.

motorolaone action - hold it your way

Súťažná otázka: Akú jesennú aktivitu by ste si natočili akčnou kamerou telefónu motorola one action?

- - Inzercia - -