Dnes je nedeľa, 17.január 2021, meniny má: Nataša
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Otvorené majstrovstvá Európy Koruna kreativity 2020 s mottom "Učíme sa od najlepších"

január 27, 2020 - 17:30
Šikovnosť mladých ľudí a pedagógov stredných odborných škôl nemá hraníc. Dôkazom je aj tretý ročník súťaž Koruna kreativity. Súťaž Koruna kreativity 2020 je zameraná na účesovú a dekoratívnu tvorbu a je určená pre študentov stredných škôl v odboroch kaderník, vizážista a kozmetika.
Foto: 

Cieľom súťaže je propagácia odborného vzdelávania v stredoeurópskom regióne, podpora mladých talentov a spoločné stretnutie  a inšpirácia pre študentov a pedagógov. 

Súťaž organizuje Asociácia FISY Českej republiky, špičkoví vizážisti ČR Pavel Filandr a Jakub Syllte v spolupráci so Strednou odbornou školou kaderníctva a vizážistiky , Svätoplukova 2, Bratislava, Slovenská republika a SPŠE Hálova 16, Bratislava. 

Hodnotenie súťaže zabezpečí nezávislá medzinárodná porota, vytvorená zo špičkových odborníkov v oblasti kaderníctva a vizážistiky.

Súťažné kategórie

Súťažiť sa bude v kategóriách : dámský spoločenský účes, dámský strih a styling, pán-sky strih a styling, harmónia fúkanej, súťažný make- up, facepainting, voľná disciplína.

Súťažiť bude  65 najlepších žiakov z 28 škôl zo Slovenska a Česka, ktorí postúpili zo štyroch postupových súťaží  konaných v priebehu októbra-januára na Slovensku a v Čechách.

Príďte podporiť mladé talenty, je to dobrá príležitosť vidieť v reále prácu žiakov v beauty odboroch a tiež žiakov SPŠ elektrotechnickej v oblasti multimédií, ktorí nám zabezpečujú súťaž po technickej stránke.

Jedným z organizátorov je Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky , Svätoplukova 2, Bratislava, ktorá je partnerom Bratislavských módnych dní. Majstrovstvá Európy sa konajú aj s podporou Bratislavského samosprávneho kraja. 

Otvorené majstrovstvá Európy Koruna kreativity 2020  Open International Championship Of Europa 2020 sa uskutočnia dňa 4.2.2020 v Bratislave!

- - Inzercia - -