Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pripájame sa k aktivite Starého Mesta, rozdávame časopisy Slovenka

apríl 03, 2020 - 13:45
Prežívame ťažké chvíle, o to ťažšie, že nikto z nás nemal možnosť sa na ne pripraviť. Naša súčasná civilizácia nemá podobné skúsenosti, akým nás vystavila pandémia koronavírusu. Obavy z choroby nás vystavili sociálnej izolácii, ktorú všetci prežívame veľmi ťažko. Aj my v našom vydavateľstve Starproduction, si uvedomujeme, že jedinou našou nádejou je vzájomná spolupatričnosť a solidarita, silu ktorej preverujú práve takéto ťažké časy krízy.
Foto: 
Ramon Leško

Naše vydavateľstvo sa vám doteraz prihováralo prostredníctvom našich časopisov ako Slovenka, Praktická Slovenka, Slovenka-Zdravie rodiny, Metropola a cez kultúrne podujatia v rámci Bratislavy, kde sme sa s vami mali možnosť stretnúť.

V tomto období chceme udržať kontinuitu s vami a to tak, že sa veľmi radi pripájame k akcii starostky bratislavského Starého Mesta, Ing. Zuzany Aufrichtovej, projekt Staromeské seniorské menu, ktorá pomáha najzraniteľnejšej skupine našich spoluobčanov, seniorom, tým, že vám budeme pravidelne roznášať časopisy nášho vydavateľstva, ktoré vám prinesú veľa rád a motívov ako prežiť toto obdobie, ale aj úsmevné príbehy, " informuje riaditeľka vydavateľstva Mária Reháková. 

Staré Mesto pripravilo projekt Staromestské seniorské menu. Jedlá sú pripravované v Staromestskej vývarovni v kuchyni Propelleru. K Staromestskému senior menu dostane každý senior rúško a časopis Slovenka vydavateľstva Star Production z rokov 2019 - 2020. Rúška sú súčasťou dodávky zdravotníckeho materiálu, ktorú skupiny J&T a EPH bezplatne darovali mestu Bratislava.

Pre seniorov 65+ je dovoz jedla grátis - je hradené z rozpočtu Starého Mesta na základe rozhodnutia starostky Zuzany Aufrichtovej v súvislosti s núdzovým stavom. Ostatní za dovoz zaplatia 1 eur. Cena menu je 3,50 eur.

s3.jpg

Foto: 
Ramon Leško

s5.jpg

Foto: 
Ramon Leško

s8.jpg

Foto: 
Ramon Leško

s1.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -