Dnes je nedeľa, 17.január 2021, meniny má: Nataša
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lepšia ako Kim Kardashian?

apríl 19, 2020 - 04:00
Kim Kardashian (39) má veľkú konkurenciu. Je ňou ruská modelka Anastasiya Kvitko (25), ktorá žije na Miami.
Foto: 

Hovorí sa, že aj veľký zadok vie očariť. To je určite pravda a aj ženy, ktoré sú objemnejšie v týchto partiách, si nájdu svojich fanúšikov. V prípade ruskej modelky sú to takmer tri milióny priaznivcov na sociálnej sieti. Iste, ani zďaleka sa nepribližuje počtom Kim Kardashian, no kyprej Ruske popularita denne narastá, do zabudnutia rozhodne tak skoro neupadne.

Modelkou od sedemnástich

Anastasiya pochádza z ruského Kaliningradu. Keď mala sedemnásť, padla do oka profesionálnemu fotografovi, ktorý ju odporučil do modelingovej agentúry. Agenti jej však nechceli dať veľa príležitostí a odporúčali jej, aby schudla. Kráska ich názory ignorovala a práve naopak prízvukovala, že svoje krivky považuje za veľmi ženské. Treba povedať, že má byť na čo hrdá, číselne ich možno vyjadriť hodnotou 95-63-105.

Porovnávaniu sa nevyhne

„Neviem prečo, ale teraz je taký Kim Kardashian boom, a tak sa rozhodli, že ma s ňou budú porovnávať,“ uviedla tesne pred pandemickou krízou pre britský denník Daily Mail a dodala, že nič na jej tele nie je umelé. Mnoho ľudí si totiž myslí, že minimálne prsia má silikónové. Krásna Anastasiya zdôrazňuje, že všetky časti tela má bez zásahu chirurgov, celkom prirodzené a za bezchybnú figúru vďačí pravidelnému športovaniu. „Som blázon do športu. Cvičím chrbát a celé telo, takže mi odpadávajú problémy s pevnosťou svalov,“ dodala modelka.

Pre mužov je stelesnením dokonalosti

Kvitko rada provokuje so zábermi naolejovaných zadných partií a mužov dráždi aj tajomným zatĺkaním intímneho života. Na fotografiách sa v jej blízkosti neobjavuje žiadny chlap, zábery z jej domácnosti pôsobia priam sterilne, bez náznaku mužskej prítomnosti. A minimálne tým sa odlišuje od kolegynky Kim, ktorá s vlastným súkromím nikdy nerobila tajnosti.

Viac fotografií vnadnej Rusky nájdete TU.

- - Inzercia - -