Dnes je piatok, 23.október 2020, meniny má: Alojzia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

SLOVENKA ROKA 2020: Vyspovedali sme účinkujúcich

august 31, 2020 - 16:32
Na galavečeri najprestížnejšej ankety na Slovensku SLOVENKA ROKA 2020 vystúpili aj známe umelecké mená a spríjemnili tak večer hosťom v divadle, aj pri televíznych obrazovkách. Pýtali sme sa ich ako oni vnímajú anketu SLOVENKA ROKA a koho si pod pojmom výnimočná žena predstavujú.

Jolana Fogašová: "Výnimočná žena je pre mňa tá, ktorá dokáže skĺbiť súkromný život s pracovným životom. U mňa nemá slovo kariéra veľkú váhu i keď veľa ľudí si myslí, že my umelci robíme umenie kvôli tomu, aby sme mali kariéru, nie je to pravda. Ak žena naplní materstvo, talent a prácu dokopy, vnímam ju ako naplnený celok a nazvala by som ju úspešnou ženou. Myslím si, že Slovenky sú obdarené fyzickou aj duševnou krásou. Sme ženy do koča, aj do voza."

Michal David: "Úspech je pre človeka dôležitý na to, aby mal sebavedomie a cítil sa sám v sebe dobre. Úspech a krásne ženy k sebe jednoducho patria. Vy Slovenky ste krásne ženy, ste plné exotiky, ktorý my Češi nemáme. Ešte musím dodať, že sa viete krásne upraviť a ste plné elegancie. Viete o tom a dáte to aj najavo, to je veľmi dobre."

Juraj Jakubisko: "Dokončujeme ešte českú verziu Perinbaby 2, to mi zaberá všetok čas. Ona je tiež výnimočná, pretože som sa snažil stvoriť ju tak, aby na ňu naviazala aj staršia generácia a rozumela tomu pokračovaniu, ale je aj pre mladú generáciu. Je tam väčše tempo, zachádzame aj do SCI-FI, výrazná estetika a farebnosť. Diváci sa majú na čo tešiť. Bol by som rád keby vydržala 35 rokov, ako tá predchádzajúca. Tým by bola výnimočná. Slovenky sú pekné a pracovité a veľa mojich pražských kolegov si cieľene vybrali za manželky Slovenky."

Zdena Studenková: "Som pyšná na to, že stále môžem pôsobiť v krásnom Slovenskom národnom divadle, veľmi pekne ďakujem za mimoriadne ocenenie a prosím vás nezanevrite na kultúru v týchto ťažkých časoch, bez vás nie sme živí. Výnimočné sú všetky dámy, ktoré sa tu dnes medzi nami ocitli a som vďačná aj za túto príjemnú spoločnosť."

Kamila Magálová: "Dnes je tu kopec krásnych a úžasných žien, ktoré majú veľmi zaujímavé povolania. Nie často sa však objavujú na titulkách časopisov a vďaka Slovenke sa tieto dámy zviditeľnia a myslím si, že je to veľmi správne. Veľa z nich sa v týchto ťažkých časoch obetovali pre nás, aby sme zostali zdraví a starali sa o nás. Nemali to jednoduché, doma ich často krát čakala druhá smena. Dnesný večer patrí aj týmto ženám, oni sú tiež Slovenky roka."

Kamila Magálová sa stala absolútnou Slovenkou roka 2020. Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -