Dnes je štvrtok, 22.október 2020, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

George Clooney by chcel prežiť starobu na TOMTO mieste

september 15, 2020 - 11:00
Bude meniť adresu? Americký herec, režisér a scenárista George Clooney by chcel prežiť starobu na anglickom vidieku v Berkshire.

Päťdesiatdeväťročný rodák z Lexingtonu v Kentucky a jeho manželka Amal Alamuddin v spomínanej oblasti pred časom kúpili dom. Herec tvrdí, že zatiaľ neplánuje nastálo opustiť svoj domov v Los Angeles, no v budúcnosti si vie predstaviť žiť práve v Berkshire. "V blízkej budúcnosti určite neopustím Los Angeles. Ale viem si predstaviť, že práve v tomto dome by som žil so svojou manželkou a prežili sme tam starobu," uviedol herec, ktorý sa s britsko-libanonskou právničkou oženil v septembri 2014.

Jeden z napríťažlivejších mužov na svete

George Clooney sa preslávil najmä účinkovaním v seriáli Pohotovosť. Známy je ale tiež z filmov Od súmraku do úsvitu, Traja králi, Dokonalá búrka či krimi komédie Dannyho jedenástka.

Na konte má dvoch Oscarov, ktoré získal za herecký výkon v snímke Syriana (2005) i ako jeden z producentov filmu Argo (2012), a taktiež tri Zlaté glóbusy, pričom si prevzal aj cenu Cecila B. DeMilla za celoživotné dielo.

- - Inzercia - -