Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

3 beauty trendy, ktoré urýchlia tvoj život

október 19, 2020 - 11:20
Krása bola odjakživa subjektívna. Príslovie „sto ľudí sto chutí“ neobchádza ani toto odvetvie, a práve preto tu máme 3 beauty trendy, ktoré váš čas strávený pred zrkadlom skrátia minimálne o polovicu.
Foto: 
pexels.com

Roky plynú, doba sa mení a s ňou aj pohľad na krásu. To, čo bývalo kedysi IN už pomaly pohlcuje história. Dnes máme dobu, ktorú ovláda prirodzená krása, čo znamená redukciu skrášľovacích prostriedkov na minimum. Povedzme si úprimne, aj pre nás samotné je jednoduchšie a praktickejšie udržiavať našu pleť čistú, bez použitia akéhokoľvek make-upu. Predsa len, bezstarostne objať svojich blízkych bez toho, aby sme im na oblečení zanechali kus seba je už výhra sama o sebe. Avšak každá minca má dve strany. Nechceme síce na svojej tvári nosiť celý rad produktov, no zároveň nechceme pôsobiť strhane a unavene.

Vďakabohu na to všetko existuje jednoduché riešenie, a to v podobe 3 beauty trendov, ktoré nachádzajú svoje uplatnenie medzi ženami rýchlosťou svetla.

1. Laminácia obočia

laminacia.jpg

Foto: 
elisette.sk

Obočie bolo, je a vždy aj bude alfou a omegou. Najmä v týchto časoch, keďže k našim bežným doplnkom pribudlo rúško, upozorňujeme na vrchné partie tváre viac ako kedykoľvek predtým. Laminácia je bezbolestný proces úpravy, pri ktorej sa kladie dôraz na jeho tvar, farbu a intenzitu. Každá z nás pozná ten pocit, hlavne po prebudení, kedy si naše obočie ide úplne iný životný príbeh. Výhoda laminácie spočíva v jeho bezbolestnosti, trvácnosti, čo je obvykle 4-5 týždňov, posilňuje a podporuje rast chĺpkov a v neposlednom rade vytvára prirodzený efekt.

2. Microblading

micro.jpg

Foto: 
pinterest.com

Pre tie z nás, ktoré obočie nemáme natoľko husté, pretože nám pán Boh nenadelil alebo sme mu ubrali vedome, je tu microblading. Ide v podstate o tetovanie obočia, ale od klasickej predstavy tetovania má na míle ďaleko. Je to semi-permanentná metóda úpravy, ktorá dokonale imituje prirodzené chĺpky. Tým pádom po odchode od odborníka nebudete vyzerať akoby ste opustili hodinu geometrie, na ktorej ste zastávali úlohu tabule. Výhodou microbladingu je aj napriek kozmetickému doplneniu chĺpkov prirodzený vzhľad, trvácnosť, ktorá pri tomto spôsobe úpravy predstavuje dobu od 1-3 rokov, každé obočie je originálne a vypočítané presne na mieru vašej tváre, žiadne starosti pri rannom zhone a vždy dokonalý výraz.

3. Lash lifting

lash_lifting.jpg

Foto: 
hotmart.com

V tomto prípade sa zameriavame na mihalnice. Hoci sa 3D a 4D mihalnice nevytratili z povedomia žien, viacero z nich sa postupne prikláňa k lash liftingu, teda prirodzenému nadvihnutiu a posilneniu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Nebudete mať síce vejáre, ktoré pri žmurknutí ovanú celú Obchodnú ulicu, ale doprajete svojim riasam krásny tvar, naturálny vzhľad a vyživenie, ktoré si, hlavne po častom používaní špirály, skutočne zaslúžia. 

- - Inzercia - -