Dnes je utorok, 02.marec 2021, meniny má: Anežka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vieš, že si dospela keď...

január 15, 2021 - 20:35
Faktom je, že naša Zem je plná rôznych pováh od výmyslu sveta. Aj ty sama na sebe počas svojho života zmeníš isté vlastnosti postupom rokov.
Foto: 
pexels.com

V čase, kedy nám pubertálne výlevy zatemňovali úsudok, sme boli schopní človeka odsúdiť prakticky za nič. Ak aj náhodou niekto zmenil svoj postoj, podľa nás „zo sekundy na sekundu“, nezamýšľali sme sa nad príčinou, či nedajbože nad tým, čo ho k tomu viedlo. Automaticky sme ho hodili do vreca s nápisom „falošný“.

Takisto si iste spomínaš na to, ako sme potrebovali mať milión „priateľov“. Hlavne na Facebooku. Éra Pokecu už bola totiž dávno za nami a každý kto na ňom ešte fičal, bol trápne decko. Nevadí, že tých, ktorých si zo svojho friend listu reálne poznala, predstavovali tak jednu pätinu celkového počtu. Bola si cool? Hej, ostatné šlo bokom.

457.jpg

Foto: 
pexels.com

Postupom času a v neposlednom rade pribúdaním rokov, si začneš uvedomovať, že minimálne 90% vecí, na ktorých si tak úpenlivo lipla sú hlúposti. Odrazu ti stačia 2 kamošky miesto 356. Si schopná pochopiť, že zmena postoja nie vždy znamená sedenie na dvoch stoličkách naraz. Dbáš o poriadok a systém. Nemáš potrebu nasilu porušovať pravidlá, aby si bola IN. Fráza typu: „Narodila si sa ako originál, tak neumri ako kópia“ a podobné nonsensy vypúšťaš zo svojho repertoáru. Súčasne ich mažeš z facebookových statusov, ak si aj náhodou nezmenila celý profil.

Vieš, že si dospela keď odkladáš bužírky, céčka, farebné papieriky, nálepky a gumené náramky, lebo ti došlo, že keď ti ich niekto strhne zo zápästia, neznamená to pusu, sex či iné „princípy“, ale sú naopak znak toho, že ľudia zarábali na vytvorení fiktívneho hitu. Jediné, čo odtrhnutý náramok znamenal, bolo nekvalitné spracovanie.

- - Inzercia - -