Dnes je piatok, 23.október 2020, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nicki Minaj predstavila novú skladbu Chi-Raq

apríl 08, 2014 - 15:13
Hudobníčka v piesni naznačuje, že do vydania pripravovaného albumu The Pink Print ponúkne svojim fanúšikom jednu novú pieseň týždenne.
Americká rapperka Nicki Minaj predstavila novú skladbu s názvom Chi-Raq. Nahrávka, na ktorej hosťuje aj rapper Lil Herb, od jej zverejnenia na portáli Soundcloud dosiahla už viac ako 160-tisíc vypočutí. Hudobníčka však nepotvrdila, či nová pieseň bude súčasťou pripravovaného albumu The Pink Print. V piesni však naznačuje, že do jeho vydania zverejní každý týždeň jednu novú pieseň.
 
Speváčka Nicki Minaj
 
Infoblok:
Tridsaťjedenročná Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, je rodáčkou z Trinidadu, no od svojich piatich rokov žije v New Yorku. Hudobnú kariéru odštartovala v roku 2007 mixtapeom Playtime Is Over a neskôr podpísala zmluvu so spomínaným vydavateľstvom Young Money Entertainment, ktoré založil rapper Lil Wayne. Debutový album Pink Friday jej vyšiel v novembri 2010 a v USA i vo Veľkej Británii získal platinu. Pochádzajú z neho single ako napríklad Moment 4 Life, Super Bass alebo Fly. Portál Billboard.com ju vymenoval za vychádzajúcu hviezdu roka 2011 a rapperka tiež získala štyri American Music Awards. Svoju druhú štúdiovku s názvom Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships, vydala v roku 2012. Svoj hlas prepožičala Steffie v animovanej snímke Doba ľadová: Zem v pohybe (2012). Tento rok sa predstaví v komédii Jedna za všetky.
 
Zdroj: SITA
Foto: SITA/AP
 
Podobné články:
 

- - Inzercia - -