Dnes je pondelok, 25.október 2021, meniny má: Aurel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna polícia: Na bratislavských módnych dňoch

máj 07, 2010 - 11:26
Známe osobnosti zo sveta slovenského šoubiznisu prišli vymódené na veľkolepé podujatie módy - Brativské módne dni. Ich módny štýl hodnotil redaktor týždenníka STAR. Kto bola najlepšie oblečená hviezda a kto pôsobil ako šedá miška? Hlasujte v Módnej polícii!
Foto: 

Suzie Hroncová (25)
Na tetu
Nie je to zlé, ale ani dobré. Suzie je mladá baba a tento outfit jej pridáva dosť veľa rokov. Nehovoriac a tom, že zlaté pracky na kabelke sa bijú so striebornými šperkami a výšivkou. Šperkov je priveľa a sukňa jej navyše skracuje nohy. Škoda, Suzie má na viac!

 

 

 

 

 

 

Marcela Molnárová (44)
Potrebuje stylistu
Marcela je príťažlivá žena, ktorej sa darí udržať si skvelú postavu. Tam to však, bohužiaľ, končí Celý model je "preplácaný", nič k sebe neladí. Šikovnejší stylista by jej skvelú figúru určite zvýraznil.

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Hložníková (31)
Do nedeľnej (sex) školy
Málokedy sa stáva, že aj takto zahalená žena vyzerá sexi. Veronika je svetlou výnimkou, z ktorej sympatie a sexapeal doslova žiaria. A nepotrebuje na to žiadne vyzývavé dekolty.

 

 

 

 

 

 

Adriana Poláková (33)
Detail
V tomto modeli musela Adriana s jej nádhernou postavou jednoznačne ohúriť každého muža! Rafinovanú jednoduchosť kvitujeme.

 

 

 

 

 

 

Lucia Senášiová (26)
Iné šperky
Keď niekto vyzerá ako Lucka, musel by sa veľmi snažiť, aby mu niečo nepristalo. Modelka však mohla zvoliť inú obuv, ktorá by jej nedeformovala nohy.

 

 

 

 

 

 

 

Katarína Brychtová (37)
Na svoj vek
Vyzerá na oveľa menej, oblečie sa na svoj vek! Škoda, že Katka siahla na takú konzervatívnosť. Pokojne by mohla zvoliť niečo modernejšie, extravagantnejšie. Chce to len odvahu a dobré kúsky. Základ Katka má, tak prečo ho nevyužiť?!

 

 

 

 

 

 

Alena Heribanová (55)
Vymeniť pančušky
Úžasné šaty aj kabelka! Horšie je to so spodnou časťou. Svetlé lodičky na čiernych pančuškách spravili tomuto krásnemu outfitu menší škrt cez rozpočet. Telové silonky by boli lepšia voľba.

 

 

 

 

 

 

Aneta Paríšková (36)
Šedá myška

To je jedna z hviezd JOJ-ky? Skoro sme si ju nevšimli...Bohužiaľ, do očí nám padli vytieňované oči - od žltej až po tmavomodrú. Hovoríme nie! Chce to štýl, che to gráciu, chce to originalitu! Anetka je krásna žena, tak prečo sa oblieka tak priemerne?!

 

 

 

 

 

 

- - Inzercia - -